Forumul Comunitatii Brutal-Zone.forumz.ro - O Comunitate Publica @ Created By Sheriff
Va rugam sa va conectati , daca nu aveti un account apasati butonul Inregistrare.

Forumul Comunitatii Brutal-Zone.forumz.ro - O Comunitate Publica @ Created By Sheriff

You are not connected. Please login or register

Statusuri Funny

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Statusuri Funny on Thu Jan 24, 2013 1:18 am

SHERIFF

Owner
Owner
Alcoolul ucide celulele nervoase...Raman doar cele linistite.

Nu conteaza cat de bogat sau faimos esti. La inmormantarea ta va conta doar starea vremii.

Daca intr-o zi viata iti intoarce spatele... ciupeste-o de fund!!!

In fiecare din noi doarme un geniu. Si cu fiecare zi tot mai adanc si mai adanc

In zilele noastre, pietonii sunt de doua categorii: rapizi si accidentati.

Viata e trista, in schimb salariul e hazliu.

Toti oamenii sunt trecatori... dar nu toti trecatorii sunt oameni...

Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate.

You are totul pentru mine, And i want sa ne iubim, Dar it`s difficult vezi bine, Caci we nu ne potrivim!

Secretul casniciei perfecte ramane un secret.

Trecutul e de rahat, prezentul e de rahat, bine macar ca nu avem nici un viitor!

Pestele care lupta impotriva curentului...moare electrocutat in chinuri!

Alcoolul omoara! Da ce ma, apa te face nemuritor?

Indiferent de viteza pe care o ai cind mergi cu masina, cei care merg mai incet - dorm la volan, iar cei care merg mai repede - sunt sinucigasi.

Daca este sa ne ghidam dupa reclame, in Romania populatia are trei mari probleme: matreata, cariile la dinti si menstruatiile...

Daca Adam si Eva ar fi fost chinezi, am fi fost in Paradis si in ziua de astazi pentru ca ei ar fi ignorat marul si ar fi mancat sarpele

Mai rau decit o pietricica in bocanc poate fi doar un firicel de nisip in prezervativ.

Bărbaţii ar spune mai puţine minciuni dacă femeile ar pune mai puţine intrebari.

N-am bani de status I-am cheltuit pe avatar.

O gaina avea 2 picioare in special stangu'!

sti care e culmea zgarceniei? sa iti ia foc casa si sa dai beep la pompieri...

Caut prietena, eventual nemaritata.

Cine rade la urma e mai incet la minte

Asa e omul: nu-i vine sa creada ca moare pana nu inchide ochii...

Dupa ce te casatoresti, vei afla ce e fericirea. Numai ca va fi prea tarziu.

Un semn sigur ca ai imbatrinit este ca luminarile de pe tort costa mai mult decit tortul.

Femeile sunt ca medaliile olimpice : trebuie sa lupti pentru ele, apoi iti atirna de gat o viata intreaga.

Mult mai multi barbati si-ar parasi nevestele, daca ar sti sa isi faca bagajele.

Nu conteaza daca esti sarac sau bogat. Conteaza sa ai bani!

Traieste fiecare zi, ca si cum ar fi ultima. Apoi, intr-o zi, asa se va si intimpla.

http://brutal-zone.wikiforum.ro

Back to top  Message [Page 1 of 1]